Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Kuchnia według Electroluxa

Producenci prześcigają się w wymyślaniu jak najbardziej przykuwających wzrok urządzeń. Ma być praktycznie, efektownie, ale przede wszystkim modnie i niepowtarzalnie. Co możemy kupić z najnowszych kolekcji od marki Electrolux? Zobaczmy.

Z ciekawszych produktów na pewno zwraca uwagę dozownik do lodu i wody -Spring4you. Jest to urządzenie do zabudowy. Dzięki niemu z powodzeniem zamienimy niegazowaną wodę na gazowaną, jest to możliwe przy pomocy urządzenia z CO2. Model tego urządzenia także bez problemu przefiltruje naszą wodę.

Innym niezwykle interesującym sprzętem od Electroluxa jest 15 calowy telewizor stworzony specjalnie do kuchni. Jest on obrotowy. Możemy go zabudować, właściwie musimy to zrobić, by spełniał on swoją funkcję. Możliwość obrotu umożliwi nam oglądanie ulubionego programu z każdego miejsca z kuchni. Kroisz właśnie warzywa na sałatkę, stoisz przy kuchence – nie ma problemu. W każdym miejscu możesz widzieć obraz. Telewizor w kuchni to także możliwość gotowania z osobami z ekranu. Warto wypróbować. Polecamy!

A może piekarnik parowy?  Zawiera wszystkie tradycyjne funkcje. Nie byłby jednak tak niezwykły, gdyby na tym się kończyło. Ponadto zawiera on funkcję zapisywania ustawień, co przydaje się, gdy często pieczemy, korzystając z tych samych ustawień. Jednak nie to jest najważniejsze. Ważniejsza jest opcja pieczenia na parze. Obok gotowania na parze jest ona niezmiernie nowatorska.

Przekonaliśmy Was do skorzystania z propozycji Electroluxa? Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta.

Z tagami:

, , , , ,


Podobne informacje: