Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Modele, które polecamy – lodówki

Lodówki to masa różnych modeli. Jak się odnaleźć w ich gąszczu? Jak wybrać jak najlepiej? Postaramy się przedstawić kilka nowych modeli, które naszym zdaniem zasługują na uwagę. Zapraszamy do lektury!

Zanussi ZRB 940X jest godna uwagi między innymi pod względem wygodnych półek i szuflad. Są one bardzo praktyczne, pojemne i łatwe do czyszczenia. Co ważne model ten posiada również podwieszane uchwyty do butelek. Sprawia to, że wszystkie szklane i plastikowe podłużne pojemniki z napojami możemy wygodne ułożyć w lodówce.  Model ten cechuje również dobra zdolność zamrażania (4kg/24 h). Chłodziarka jest automatycznie rozmrażana. Pojemność 377 litrów jest wystarczająca, by pomieścić jedzenie dla licznej rodziny. Drzwi lodówki można zamontować zarówno z prawej, jak i lewej strony. Chłodziarka jest także ekonomiczna. Została oznaczona klasą energetyczną A. Cena tegpo urządzenia to około 1700 zł.

Samsung RL34EGPS/EGSW to z kolei model bezszronowy. NO FROST to dzisiaj standard, który jest zapewniony między innymi w tym modeli. Pod względem funkcjonalnym także się wyróżnia. Duża szuflada na warzywa, szklane półki na produkty. Ponadto posiada on również funkcję szybkiego chłodzenia oraz mrożenia. Funkcja Vocation pozwala całkowicie wyłączyć chłodziarkę na czas wyjazdu. Pojemność trochę mniejsza niż w modelu poprzednim, równa się 286 litrów. Lodówkę można kupić w dwóch kolorach – inox oraz białą. Cena białej to około 1800 zł, inox jest około 100 zł droższa. Lodówka występuję w klasie A.

Gorenje RK ORA-E – lodówka w kolorze czarnym, co ją wyróżnia wśród innych modeli. Doskonale nadaje się do kuchni w stylu nowoczesnym.  Posiada na dole zamrażarkę, całkowita pojemność lodówki równa jest 286 litrów, z czego pojemność zamrażarki to 69 litrów. System NO FROST oraz halogenowe oświetlenie. W razie braku prądu lodówka ta utrzymuje temperaturę przez 16 godzin. W środku lodówka jest biała. Klasa energetyczna A+. Cena urządzenia to około 2700 zł.

Amica FK 350.2 FZVVX to urządzenie z linii Elegance. Ta nazwa mówi wiele. Jest to lodówka bardzo praktyczna. Posiada wygodną funkcję NO FROST. Idealny wybór dla osób robiących rzadko zakupy, chcących, by ich produkty spożywcze były długo świeże. Wygodna także w upalne dni, ze względu na specjalnie przygotowane obszary superchłodzące i superzamrażające. Szybko docenisz możliwość łatwego włożenia do lodówki zakupów i pewność, że szybko uzyskają one odpowiednią temeperaturę. Pojemność tego modelu równa jest 329 litrów, jej klasa energetyczna to A+. Koszt tej lodówki to około 2900 zł.

Amica FD 200.2 to z kolei propozycja dla osób, chcących kupić niewielką lodówkę w przystępnej cenie. Idealna dla jednej, dwóch osób. Co w niej jest interesującego? Duży pojemnik na warzywa, półki z hartowanego szkła, automatyczne odszranianie, wygodny balkonik. Pojemność chłodziarki także jest zadowalająca, bo równa się 109 litrów. Zamrażarka znajduje się na górze. Ma 30 litrów. Cena tego modelu to nieco ponad 1000 zł.

Z tagami:

, , , , , ,