Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Cichy okap

Okap kuchenny jest montowany przez przeważającą większość z nas nie tylko ze względu na jego oczywiste przeznaczenie, jakim jest wciąganie zapachów wydobywających się z potraw i niedopuszczanie do ich roznoszenia się po całej kuchni i domu. Jest on także niezwykle istotny ze względu na swoją funkcję dekoracyjną. Często stanowi on dodatkowe, wygodne źródło światła podczas gotowania. Jaki okap wybrać? A może zdecydować się na jakąś nowość?

Tej jesieni na przykład pojawił się na rynku okap Beko CWB 6600X. To urządzenie o bardzo dobrej wydajności. Będzie ono dla nas efektownie pracować, oczyszczając powietrze doskonale. Jego wydajność wynosi 530 m3/h, a całkowita moc 270 W. Produkt posiada dla wygody i niezawodności działania dwa silniki.

Okap ten posiada dwa filtry przeciwtłuszczowe typu aluminiowego oraz filtr węglowy. Dbają one o to, by tłuszcz osiadał właśnie na nich, a zapachy nie rozprzestrzeniały się niczym nieograniczone. Dużą zaletą właśnie tego modelu okapu jest cicha praca, która nie zakłóca naszych rozmów. Nie przeszkadza w codziennej pracy. Na pewno nie będzie ona nas drażnić, jak to jest w przypadku innych modeli okapów. Ten produkt pracuje bowiem na poziomie 49DBa.

Na korzyść okapu przemawia także jego wygląd. Niebanalny design przyciąga spojrzenie. Konstrukcja umożliwia montowanie go na ścianę, bez korzystania z dodatkowej obudowy. Na pewno wybór ten sprawdzi się w Twojej kuchni. Możesz go również zaplanować w kuchni otwartej na salon.

Z tagami:

, , , ,


Podobne informacje: