Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Lodówka i zamrażarka bezszronowa

Gdy chłodziarko-zamrażarka jest pojemna i nie produkuje szronu jest urządzeniem jak najbardziej nowoczesnym. Można się na nią skusić właściwie bez żadnych złych konsekwencji dla nas. Ryzyko niezadowolenia jest bowiem zniwelowane do zera.

Taka jest, na przykład, lodówka Whirpool ARC 7559 IX AQUA, która ma pojemność 225 litrów netto, a zamrażarka ma z kolei pojemność 79 litry (znajduje się ona na dole, co jest o tyle wygodne, że do najczęściej używanych półek nie trzeba się schylać).

W przypadku braku zasilania w lodówce można przechowywać pożywienie bez obawy o jego zepsucie przez 12 godzin. Zdolności zamrażania jest na poziomie 7 kilogramów na dobę. Urządzenie posiada przedział szybkiego zamrażania oraz trzy wygodne szuflady. Dodatkowo zostało wzbogacone o pojemnik na lód i separator na butelki.

Największe osiągnięcia techniki zostały wykorzystane również w tym produkcie. Lodówka posiada system Total No Frost, wyświetlacz LCD oraz podajnik na wodę.  Ten ostatni może być mało znany, dlatego śpieszymy wyjaśnić. Jest to bardzo wygodne źródło schłodzonej wody, po którą można sięgnąć w każdym momencie. Co ważne, podajnik ten wyposażono w zabezpieczenie przed dziećmi.

Z tagami:

, , , , , , ,


Podobne informacje: