Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Bateria do zlewozmywaków Brenor

Konieczność dopasowania baterii do zlewozmywaka jest dla niektórych z nas udręką. Przyczyna tego faktu jest oczywista. Niektórzy nie mają bowiem na tyle dobrej wyobraźni, by wiedzieć, który wyrób będzie pasował do którego. Jednak producenci pomyśleli o tym przed nami. Proponują oni zestawy, które doskonale z sobą harmonizują.

Bateria kuchenna Aries można nabyć w zestawie ze zlewozmywakiem Brenor. Pasują one do takich modeli, jak: Altair, Deneb, Cetus, Eridianus, Libra, Wega. Model baterii, który dzisiaj prezentujemy, wykonany jest ze stali. Jest to propozycja jednouchwytowa z ruchomą wylewką. Urządzenie wysokociśnieniowe ma głowicę o rozmiarze 4 cm. Elastyczne przewody przyłączeniowe są bardzo praktyczne.

Bateria ta dostępna jest w trzech kolorach: białym (pasuje do koloru 01 zlewozmywaka Brenor), jasny piaskowy (pasuje do koloru 02 zlewozmywaka Brenor) oraz czarnym (wybierz go, jeśli masz zlewozmywak Brenor w kolorze 08).

Jak przedstawia się sprawa gwarancji w tym urządzeniu? Na baterię producent daje dwuletnią gwarancję, obrotowa wylewka z kolei będzie naprawiana w razie konieczności za darmo przez pięć lat.

Z tagami:

, , , , , , , ,


Podobne informacje: