Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Zlewozmywak, który warto kupić teraz

Promocyjna cena zazwyczaj zachęca nas do kupna zlewozmywaka. Nawet jeśli została ona obniżona o przysłowiowe parę grosze, to zawsze te pieniądze zostają w naszej kieszeni. Model zlewozmywaka kwarcowego ZKW-01 A teraz możemy otrzymać w cenie niższej o 60 złotych -za 620 złotych.

Zlewozmywak kwarcowy to wyrób producenta Anfra. Objęty jest on trzyletnią promocją. Model ten zmieścimy do szafki o szerokości równej najmniej 60 cm. Montaż odbywa się na zasadzie wpuszczenia w blat. W zestawie otrzymujemy oczywiście czytelną i prosto napisaną instrukcję obsługi z zaleceniami dotyczącymi sposobu codziennego użytkowania oraz silikon montażowy.  Nie musimy osobno kupować również sitka, rurek przyłączeniowych oraz szablonu, który wykorzystamy do wycięcia odpowiedniego otworu w szafce kuchennej.

Produkt, który mamy możliwość kupić w promocyjnej cenie w całości powstaje w Polsce. Ta informacja powinna być istotna zwłaszcza dla osób chcących wspierać polską przedsiębiorczość. Cechy fizyczne zlewozmywaka gwarantują dużą odporność na wysoką temperaturę (nawet 230 stopni C). Kupując ten wyrób, nie będziemy narzekać również na trudność utrzymywania go w czystości.

Z tagami:

, , , , , , ,


Podobne informacje: