Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Dozownik do płynu Anfra

Jeśli chcemy mieć estetyczny dozownik do płynu na zlewozmywaku, to warto rozważyć wybór urządzenia McAlpine. Jest to element nie tylko niezawodny, ale również pięknie się prezentujący i co bardzo ważne – wygodny w użytkowaniu. Dzięki niemu zapomnisz o ciągle przewracających się buteleczkach z płynem do mycia naczyń. Na pewno nie będziesz narzekać na to, że odstawiłaś gdzieś płyn i nie możesz go znaleźć. Ten dozownik będzie zawsze pod ręką i co równie ważne – zawsze w tym samym miejscu.

Dozownik ten kupimy w komplecie razem ze zwlewzmywakami Anfra. Możemy go nabyć do zlewozmywaków kwarcowych i granitowych. Można go zamontować w prosty sposób, zarówno w blacie roboczym, jak i w zlewozmywaku. Ten dozownik pasuje do modeli: ZKW-01, ZKW-01A, ZKW-02, ZKW-03.

Do dozownika tego możemy wlać płyny do mycia naczyń. Nie poleca się napełniania go olejami, mydłami, detergentami i wszystkimi innymi płynami mogącymi zadziałać w szkodliwy sposób na dozownik.

Dozownik uruchamiamy poprzez naciśnięcie metalowego elementu wystającego nad blat lub nad zlewozmywak. Płyn wylatuje z części znajdującej się poniżej, niewidocznej nad blatem ani nad zlewozmywakiem. Średnica otworu, w który montuje się ten zlewozmywak ma jedynie 3,5 cm, stąd da się go zamontować w wielu modelach zlewozmywaków.

Z tagami:

, , , , , ,


Podobne informacje: