Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Okap kuchenny NOMINA

Niektórzy z nas rezygnują z kupna okapu. Wolą nie tracić dla niego miejsca.  Nie chcą przeznaczać na okap również dodatkowych środków pieniężnych. Jednak takie rozwiązanie jest zazwyczaj krótkowzrocznym patrzeniem na problem. Korzystniejsze jest wybranie urządzenia, które zapewni nam dobre warunki w kuchni, bez jakichkolwiek ograniczeń naszego komfortu korzystania z niej. Takie warunki zapewnia nam okap odpowiednio wysokiej jakości.

Okap kuchenny NOMINA 60.1 MAX to urządzenie marki Globalo, które można zamontować w swojej kuchni już w cenie 1490 złotych. Wzbogacono go w doskonałą funkcję automatycznego wyłączania, która może zacząć działać po jednej albo po dziewięćdziesięciu minutach. Gdy czas nastawionej pracy urządzenia minie, minutnik zaczyna dawać nam znać o tym, wydając odgłos zbliżony do piszczenia. Inny czujnik da nam sygnał, gdy przyjdzie czas czyszczenia filtrów urządzenia. Nie musimy pamiętać o tych obowiązkach, co jest bardzo dobrą wiadomością.

Konstrukcja okapu jest bardzo solidna. Buduje go gruba szlifowana stal, której grubość decyduje nie tylko o trwałości, ale również o estetyce wykonania. Ma ona 0,8 mm grubości, co zapewnia gwarancję jej braku odkształceń. Łatwość czyszczenia urządzenia zapewnia modułowa struktura, dająca możliwość rozkładania go i składania w każdym momencie.

Gdzie można zamontować ten okap? Właściwie wszędzie. Może być używany nawet w wysokiej kuchni, dzięki swojemu wydłużonemu kształtowi. Jego cicha praca decyduje o tym, że okap może być zamontowany nawet w sąsiedztwie pokoju dziecięcego. Urządzenie bowiem pracuje, nie przekraczając 49dB głośności.

O mocy silnika okapu świadczy fakt, że przyłożenie do niego blachy, nie odpadnie ona. Zostanie ona w całości przyssana.

Specjalne zabezpieczenia chronią urządzenie przed przegrzaniem. Okap wyposażono w bezpiecznik topikowy oraz bezpiecznik termiczny.

Z tagami:

, , , ,


Podobne informacje: