Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Ardo, czyli włoska piękność

Włoski producent, marka Ardo, słynie głównie z propozycji dużych sprzętów AGD. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować maszynki gazowe od tego producenta. Zostały one tak skonstruowane, żeby idealnie współgrać z innymi sprzętami stawianymi w kuchni. O urządzeniach do gotowania i pieczenia Ardo można napisać wiele. Najważniejsze ich cechy to jednak: bezpieczeństwo, łatwość utrzymania czystości oraz oryginalne wzornictwo.

Wybierając kuchnie gazowe, dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa używania oferowanych sprzętów. Ważne jest, aby kuchnia posiadała zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. W ten sposób nie ucierpimy, kiedy przypadkowo wiatr zgasi płomień, czy nie do końca zakręcimy kurek z gazem. Przed złymi skutkami tej pierwszej sytuacji chroni nas również ultraszybki zawór, przydatny zwłaszcza wtedy, kiedy płomień samoczynnie zgaśnie.

Na łatwe utrzymanie w czystości kuchenek wpływają takie cechy jak: pokrycie wnętrza urządzenia emalią Easy to Clean. Powierzchnia taka nie pozwala na mocne przywieranie tłuszczu i zabrudzeń. Przeciwnie – sprawia, że ich usunięcie jest dużo łatwiejsze. By wyczyścić piekarnik wystarczy użyć miękkiej ściereczki i trochę detergentu. Koniec z szorowaniem!

Włoskie wzory sprawiają, że kuchenki Ardo mogą być wykorzystywane zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak również w kuchniach nowoczesnych. Uniwersalność i wielość form decyduje o niezwykłych właściwościach kuchni. W ofercie od Ardo mamy dostęp do kuchni posiadających tradycyjne elementy, takie, jak stylizowane na dawne kurki i uchwyty.

Z tagami:

, , ,