Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Kuchnia awangardowa

Z czym kojarzy się nam awangarda? Do czego możemy ją porównać? Co ona właściwie oznacza? Słowo odsyła nas do czegoś nowego, niecodziennego, oryginalnego, w porównaniu do tego, co było wcześniej. Awangarda kojarzy się także z czymś elitarnym, z czymś, co nie dotyczy wszystkich. Awangarda siłą rzeczy jest dla osób odważnych, dla takich, które znają swoje potrzeby i wiedzą czego naprawdę pragną. Jest to rozwiązanie dla osób chcących się wyróżniać, albo dla takich, którym „jakoś to wyróżnianie wychodzi”, bo nie potrafią po prostu inaczej.

W kuchni awangardowej doskonale sprawdzą się materiały, które wydają się chwilowe, nie do końca trwałe, na przykład plastik. Sztuczne tworzywa można wykorzystać w całej kuchni, zaczynając od wykładzin, a kończąc na akcesoriach, pojemnikach, dodatkach…Fakt, że materiały takie nie należą do najtrwalszych jest w tym wypadku zaletą. O to właśnie chodzi. Awangarda bowiem z jednego rozwiązania może zmienić się bardzo szybko w inne. Jeśli dany kolor nam się zbudzi, zamieniamy go. W ten sposób żółty może przejść w błękit, a biel w czerwień. Żyjemy pełnią życia, zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami. Tak też wygląda nasza kuchnia. Tak, jak my aktualnie chcemy.

Kuchnia awangardowa nie pozwoli się nam nigdy sobą znudzić. Gdy coś zaczyna nam się mało podobać, możemy to zmienić. Kuchnia w ten sposób nigdy nie pozostaje taka sama, smutna i zwykła…bo jest awangardowa!