Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Kuchenny prezent dla zakochanych

Prezent dla zakochanych? Sądzicie, że to problem? Nic bardziej mylnego. Zakochanym przyda się wiele rzeczy. Zwłaszcza tym, którzy planują razem zamieszkać, założyć dom…

A gdzie szukać inspiracji? Jak to gdzie? Oczywiście w kuchni!!

Nigdy nie wpadło Ci do głowy, by kupić zakochanej parze coś pożytecznego, coś kuchennego? Oczywiście, że miałeś/miałaś taki pomysł, choć może nie byłaś/byłeś tego świadom.

Zacznijmy od prezentów śmiesznych – wałek do ciasta, fartuszek do kuchni ze śmiesznymi aplikacjami

(dostępna wersja męska i damska) otwieracz do butelek – to już upominki dość standardowe.

Gdy chcemy być bardziej oryginalni, kupmy coś uroczego. Na przykład komplet śmiesznych podstawek na jajka. Można je kupić w rozmaitych kształtach, np. przedstawiające piękne długie damskie nogi, czy sylwetkę diabełka. Taki drobiazg urozmaici naszą kuchnię oraz…wspólne śniadania.

Innym pomysłem jest kupno zaczarowanej roślinki. Podlewana wypuści na swoim liściu napis: „kocham Cię”, czy „szczęśliwa para”. Jakie będzie zaskoczenie, kiedy po kilku dniach, czy tygodniach pielęgnowania podarunku zobaczymy tak nieprawdopodobny napis na liściu, czy owocu. Jak to możliwe? Sprawdźcie sami.

Można pokusić się także o inny, praktyczniejszy prezent. Taka wyciskarka do owoców wcale nie musi się źle kojarzyć. Ekspres do zaparzania kawy, który wyciągnie doskonałym zapachem każdą, nawet bardzo zakochaną parę rano z łóżka. A może robot kuchenny, albo gofrownicę, którą można wyczarować gofry w kształcie serca? Pomysłów jest tak wiele. Każdy ubarwiony odpowiednim komentarzem może stać się niepowtarzalnym upominkiem.

Sprzęt AGD oraz inne asortymenty kuchenne mogą stanowić doskonały prezent. A wszystko zaczęło się od kubków z imionami i zdjęciami…

Z tagami:

, , , , , , , ,


Podobne informacje: