Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Trzy lata gwarancji od Bosch

Każdy kto kupi do końca października tego roku żelazko Bosch otrzyma od producenta trzyletnią gwarancję na ten produkt. Akcja trwa już od połowy sierpnia i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów. Mieć bowiem pewność, że przez 36 miesięcy nasze żelazka się nie zepsują (jeśli coś w nich nas zawiedzie, nie będziemy mieli problemu z naprawą), to bardzo dobra wiadomość.

By skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie producenta i postępować zgodnie ze wskazówkami. Po dopełnieniu formalności możemy liczyć na pełne trzy lata bezpłatnego serwisowania naszego urządzenia AGD.

Czemu warto kupić żelazko Bosch? Ponieważ jest to produkt w pełni bezpieczny. Po trzydziestu  sekundach nieużywania żelazka w pozycji poziomej lub bocznej zasilanie automatycznie zostaje odłączone. Urządzenie w pozycji pionowej przestanie być ogrzewane po ośmiu minutach.

Niektóre modele, w tym model TDA 6665 umożliwia włączenie uniwersalnej temperatury prasowania oraz optymalnej mocy wyrzutu pary, to z kolei wpływa na dobre i bezpieczne prasowanie.

Specjalna nakładka na stopę żelazka „Protect” zapobiega błyszczeniu się tkanin.

Nowa technologia anti-calc zmniejsza twardość wody, co wpływa na przedłużenie życia żelazka.  To dobra wiadomość. Koniec z uporczywym kamieniem!

na koniec warto wspomnieć, że ponadto modele Bosch posiadają blokadę kapania.

Z tagami:

, , , , ,