Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Wybór mebli kuchennych

Meble kuchenne dobierane są bezpośrednio do każdej kuchni. Indywidualny dobór jest najlepszy w końcowym efekcie. Najczęściej wykonuje się dany projekt na podstawie wcześniejszych założeń, które zostały pomyślane przez projektanta, czy podpatrzone w studiu kuchennym. Niektórzy własną aranżację planują sami. Każdy sposób jest dobry, byle był przeprowadzony systematycznie.

Wybierając meble kuchenne, zwracamy uwagę nie tylko na design, ale również na ich odpowiednie właściwości techniczne. Liczy się przede wszystkim funkcjonalność. Szafki, które stawiamy w kuchni mają zazwyczaj głębokość 50 centymetrów, można jednak zdecydować się na inne wartości. Wyższe wyroby mają większą głębokość, np. 60 cm. Oczywiście możliwe jest również wykonanie danego mebla na zlecenie. Możemy wybierać zabudowę kuchni w szerokości od 10 do 90 centymetrów oraz różną ich wysokość.

Szafki w kuchni mogą mieć różne fronty. Mogą być one gładkie, ale również profilowane, żaluzjowe albo z frezami. Ich kolor, sposób wykonania oczywiście zależy od danego producenta. Wybieramy te elementy według własnych potrzeb.

O tym, jak mogą być wykonane drzwiczki szafek, pisaliśmy już na tej stronie.

Z tagami:

, , ,


Podobne informacje: