Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Akcesoria od Pyramis

Na stronie producenta Pyramis oraz na stronach sklepów zajmujących się sprzedażą zlewozmywaków oraz asortymentu do nich można znaleźć  między innymi wiele przydatnych urządzeń i elementów do zlewozmywaków.Wkładki do komory to elementy zlewozmywaków, które mogą być w każdym momencie wymienione. Oczywiście najlepiej to robić wtedy, kiedy tego wymaga sytuacja. Jednak możemy także w ten sposób urozmaicić nasze urządzenia w kuchni, po prostu je trochę zmieniając. W ofercie Pyramis znajdziemy elementy te w różnych rozmiarach oraz kształtach. Zarówno koloru stalowego, jak i przezroczystego. Wykonane z plastiku i ze stali nierdzewnej.

W propozycji producenta znajdują się ponadto koszyki, które nakłada się na zlewozmywak albo stawia się obok niego. Wszystkie artykuły tego typu to produkty stalowe. Pomogą one nam w pracy w kuchni, przyśpieszą wysychanie naczyń, czy owoców, warzyw. Bardzo przydatny w kuchni jest także dozownik płynu. Wystarczy, że zdecydujesz się na niego, by w sposób znaczący poprawić swoją wygodę korzystania z kuchni. Materiałem, z jakiego jest on wykonany, może być plastik albo metal. Wykończenie to chrom i satyna. Taki szeroki wybór pozwala dopasować te elementy do własnej kuchni, tak by wszystko ze sobą współgrało.

A co byś powiedziała na deski do krojenia? Wybierz szkło, mahoń albo buk. Zamocuj je na swoim zlewie, tak, aby zwiększyć swój blat roboczy w kuchni. W każdym momencie będziesz mogła je zdjąć. To takie praktyczne rozwiązanie problemów z małą kuchnią!

Z tagami:

, , , , ,


Podobne informacje: