Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Zabuduj zmywarkę

Zmywarki do zabudowy są niestety cały czas droższe od wolnostojących. Jednak chyba ta kwestia szybko nie ulegnie zmianie, więc raczej nie warto na nią narzekać, ale lepiej po prostu ją zaakceptować i wybrać takie produkty, które będą odpowiadać nam pod względem funkcjonalności, wyglądu. Cena to rzecz drugorzędna. Pamiętajmy bowiem, że sprzęt AGD do kuchni kupujemy raz na jakiś czas.

Model zmywarki Electrolux ESL68040 to zintegrowana zmywarka nadająca się do zabudowy w jednym pasie roboczym. Czemu wspominamy w tym artykule właśnie o niej? Dlatego, że posiada ona najlepsze parametry. Posiada ona klasę energetyczną AAA, co czyni ją najlepszą pod tym względem. Ma również wygodny w odczycie wyświetlacz LCD oraz program szybki, który umożliwia mycie naczyń w przeciągu pół godziny. Program automatyczny bez zbędnych ustawień oceni, jaka jest ilość naczyń w urządzeniu, pozna ich stopień zabrudzenia i zdecyduje, w jaki sposób podejść do kwestii ich mycia. Bez naszej niepotrzebnej ingerencji dobierze odpowiednią ilość wody, nastawi optymalną temperaturę.

Wyświetlacz LCD w każdym momencie da nam informację odnośnie wybranego programu, jego fazy oraz czasu do jego zakończenia. Informacje te przekazywane są zarówno za pomocą słowa i tekstu, co czyni ten sposób komunikacji niezwykle czytelnym.  Szybka i prosta obsługa urządzenia daje również możliwość opóźnienia startu urządzenia.  Możemy zaplanować pracę tej zmywarki aż 19 godzin wcześniej.To pozwoli nam na jej uruchomienie chwilę przed naszym powrotem do domu.

Nie warto zabierać sobie przyjemności obsługi zmywarki z tak genialnymi funkcjami…

Z tagami:

, , ,


Podobne informacje: