Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Aranżacja kuchni według Electroluxa

Przeważnie rozpoczynamy projektowanie kuchni od wyboru szafek. Znany producentów sprzętów AGD do kuchni proponuje całkiem inne rozwiązanie. Sugeruje, by zacząć od czegoś innego – od artykułów gospodarstwa domowego, bo one przecież są najważniejsze, a projektowanie wnętrz zaczyna się od elementów najistotniejszych.  Czy warto posłuchać tej rady?

Jeśli chcemy zaplanować kuchnię według Electroluxa, zacznijmy jej aranżację od sprzętów AGD. Producent poleca zmywarkę z automatycznym czujnikiem, która wybiera cykl zmywania w niecodzienny sposób. Wybierany program jest w sposób automatyczny. Urządzenie inteligentnie sprawdza ilość i stan naczyń, a potem jej w najlepszy możliwy sposób myje. Dodatkowo specjalne koszyki typu „FlexiForm” pomogą Ci załadować wygodnie wszystko do wnętrza urządzenia.

W kuchnie urządzaną przez tą markę nie może zabraknąć ekspresu. Coffee4you to urządzenie, które przygotuje dla Ciebie świeżą i zawsze wyśmienitą kawę typu ekspresso.

Spring4you odpowiada za zimne, gazowane napoje, które są zawsze w zasięgu Twojej ręki. Taka wygoda bardzo rzadko się zdarza.

Piekarnik wcale nie musi zajmować tyle miejsca, ile potrzebują wyroby od innych marek. Może być on niewielki, a sprawdzać się każdego dnia. Piekarnik kompaktowy Electrolux służy do pieczenia na rożnie i rozmrażania oraz do wielu innych, typowych zadań.

Okap SilenceTech to właściwie niesłyszalny produkt. Nie znajdziesz nigdzie indziej równie dobrego. Dodatkowo jego dobre właściwości usuwania z powietrza drobinek tłuszczu i pochłaniania zapachów znacznie uproszczą Twoje sprzątanie kuchni.

Wino jako napój bogów znajduje dla siebie miejsce w wielu polskich domach. W coraz większej ich liczbie butelki z tym trunkiem układane są w witrynie do przechowywania wina. Dwie specjalne strefy przygotowują wino do podania, dbając o dobre właściwości dla każdego jego rodzaju.

Czasami się przydaje zamrażarka o dużej pojemności. Wygody dodaje jej duży wyświetlacz LCD, z podawaną automatycznie temperaturą, funkcjami. Bardzo cenna jest również funkcja automatycznego rozmrażania, jest bowiem ciągle niewiele sprzętów mogących się nią pochwalić.

Chłodziarka z wyświetlaczem LCD, dużą pojemnością oraz dodaktową szufladą może stać się ostatecznym argumentem za wyborem sprzętów Electroluxa, które są poza swoją funkcjonalnością, znane z doskonałego wyglądu.

Z tagami:

, , , , , , ,


Podobne informacje: