Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Co mają zmywarki Beko, czego nie mają inne sprzęty?

Masz zlewozmywak w kuchni. To jasne, bo trudno, żeby go w niej nie było wcale. Jednak obok tego elementu można postawić równie dobrze zmywarkę, która ułatwi nam codziennie życie. Nie, wcale nie jest to stwierdzenie nazbyt na wyrost i przesadzone. Gdy odchodzi obowiązek zmywania naczyń, życie staje się piękniejsze. Tym bardziej, gdy wybieramy dobre produkty. Warte uwagi są chociażby zmywarki Beko.

Zmywarki od tego znanego producenta przedstawiają sobą najlepsze klasy energetyczne. Przede wszystkim klasa energetyczna A zmywania, wpływająca na duże oszczędności w kuchni jest ważna, jeśli chodzi o nasz wybór sprzętów AGD. Istotna jest również klasa zmywania A, która przedstawia się jako najlepsza. Suszenie odbywa się również na najwyższym poziomie. Wartość A jest wystarczająca, bo najlepsza. Jak to możliwe? Dzięki użyciu specjalnego wentylatora, który poprawia cyrkulację powietrza i wpływa na doskonałe i pełne wysuszenie naczyń. Jednak to nie wszystko. Działa on także po to, by doprowadzać naczynia do odpowiedniej temperatury. Są one ciepłe, ale nie gorące. Na pewno nie poparzysz się, próbując je od razu wyjąć ze zmywarki, jak to jest w przypadku innych modeli zmywarek.

Wyświetlacz LCD, który znajdziemy w nowoczesnej linii zmywarek Beko, pozwala na efektowne zarządzanie czasem. Sprawdzimy na nim czas trwania określonego programu. W momencie kończenia się nabłyszczacza czy środka myjącego, zostanie wyświetlona wiadomość na wyświetlaczu. Takie skonstruowanie zmywarki i zaplanowanie w niej wyświetlacza umożliwia zaplanowanie czasu oraz zwiększenie swojego komfortu. Mamy możliwość opóźnić start zmywarki nawet o 24 godziny, a to w dzisiejszych zabieganych czasach bardzo dobra informacja.

Czym jeszcze wyróżniają się zmywarki Beko? Na pewno niecodzienną technologią zwaną detergent w tabletce. Oznacza ona wykorzystanie tego środka do końca. Wraz z tą technologią skończyły się problemy z negatywnymi skutkami używania kompaktowych tabletek.

Urządzenie oprócz wspomnianych wyżej właściwości posiada ponadto wiele przydatnych programów. Program MIni 30 czyli mycie naczyń w trzydzieści minut sprawdza się, gdy potrzebujesz szybko naczyń, bo aktualnie się spieszysz, przygotowując do spotkania towarzyskiego, czy przyjęcia. Ekstra suszenie jako dodatkowe ustawienie może być użyte nawet przykrótkich programach. Opcja połowy wsadu także jest istotna i praktyczna. Nie musisz bowiem czekać już nigdy więcej na zapełnienie całej zmywarki, by włączyć ją do użytku.

Wyżej opisane opcje posiadają wszystkie modele zmywarek Beko. Są jednak i takie funkcje, które znajdziemy tylko w niektórych modelach.

  • system Acrobat – funkcja, która pozwala na regulację górnego kosza. Co ciekawe jest on możliwy do unoszenia i zniżania nawet wtedy, kiedy jest on zapełniony.
  • regulacja wysokości półki na kubki – opcja, która pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Możliwe jest umieszczenie kubków jednych na drugich. Nie ma problemu z ustawieniem większych i mniejszych tego typu naczyń w zmywarce.
  • regulacja wsporników talerzy – tworzy dodatkowe miejsce, które normalnie wykorzystuje się na talerze.
Z tagami:

, , , ,


Podobne informacje: