Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Tanio od Zanussi

Jeśli chcemy tanio zaplanować kuchnię od jednego z największych producentów sprzętów AGD, warto zdecydować się na Zanussi. Jest to marka, która proponuje sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Jego podstawowe właściwości są bowiem spełnione, a cena godna uwagi. Dlatego jeśli nie zależy nam na gadżetach i raczej skupiamy się na priorytetach, możemy poważnie rozważyć zakupy właśnie u tego producenta.

Do kuchni dobierzemy sprzęt służący do przechowywania żywności, gotowania i zmywania. Z tym, że asortyment z działu lodówki i kuchenki jest najbogatszy. Zmywarek otrzymamy od producenta Zanussi stosunkowo niewiele.  Więcej znaleźć można zmywarek do zabudowy niż wolnostojących. Nie jest przecież powiedziane, że wybór lodówki wolnostojącej musi być jednoznaczny z wyborem takiego samego typu zmywarki. Możemy mieszać między sobą te typy. Jednak należy pamiętać o zdrowym łączeniu wszystkich elementów danej kuchni. Polecamy wybór zmywarki do zabudowy i lodówki wolnostojącej. Kuchenka w takim układzie może również być dostępna w wersji do zabudowy.

Opis poszczególnych modeli znajdziemy na stronie internetowej producenta. My polecamy w szczególności –Zanussi zRB940X, którą można nabyć w cenie od 1300 złotych do 1600 złotych (w zależności od sklepu, w jakim robimy zakupy). Zachwyca w szczególności pojemność lodówki. Chłodziarka ma pojemność 285 litrów, a zamrażarka ma z kolei 92 litry. Rozmrażanie lodówki jest automatycznie. Niestety tylko jej chłodziarki. Urządzenie to ma bardzo dobre opinie.

Zanussi pozwala dobrać nam także doskonale piekarniki do płyt grzewczych. Funkcjonalność, jaką przynoszą piekarniki jest naprawdę zdumiewająca. Ceny do tego, należy to jeszcze raz podkreślić, są zdumiewające.

A na koniec, gdy trzeba posprzątać przydadzą się odkurzacze od tej marki. Sprawdzą się one na pewno w każdych warunkach. Cena? Jak najbardziej atrakcyjna, czego nie zawsze można powiedzieć o wyrobach innych marek.

Z tagami:

, , , , ,


Podobne informacje: