Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Zrobi za/dla Ciebie niemal wszystko

W kuchni zazwyczaj potrzebujemy wiele różnych sprzętów AGD. Gotowanie i przyrządzanie posiłków bez nich byłoby bardzo trudne. Wiele największych marek robi wszystko, by dane produkty umożliwiały nam jak najlepsze przygotowanie posiłków. By nasze prace w kuchni były możliwie najmniej uciążliwe.

Robot kuchenny HR 7775 Philips to urządzenie służące przede wszystkim do wyciskania soku z owoców (bo ta funkcja w jego wydaniu jest najbardziej zdumiewająca). Jest to bardzo poręczne i funkcjonalne urządzenie do wyciskania świeżego soku. Pozwala ono przede wszystkim w zachowaniu zdrowia i ładnego wyglądu naszej cery, włosów i paznokci, bo one od razu odzwierciedlają ilość witamin dostarczanych z pokarmem do naszego organizmu.

Urządzenie wyciska sok nawet o 200% szybciej niż inne tego typu produkty. Wykorzystuje nową technologię. Zastosowano w nim specjalny filtr z mikrosiateczką. To wielka oszczędność! Nie zmarnujemy dzięki niemu nawet kropli soku.

Łatwość obsługi została osiągnięta dzięki zastosowaniu dużego otworu na produkty, który pomieści każde warzywo czy owoc.

Gdy dbasz o oszczędność miejsca na swoim blacie roboczym, bo nie posiadasz dużej kuchni, ten robot, to także dla Ciebie wybawienie. Dzięki technologii 3 w 1 pozwala on na łatwe przechowywanie urządzeń AGD w naszej kuchni.

Urządzenie to posiada aż 34 funkcje, a to dzięki 10 akcesoriom dołączanym do niego. W zestawie znajdziemy ostrza do siekania, ostrze do kruszenia, tłuczenia, mielenia mięsa. Regulowana tarcza pozwala nam kroić produkty spożywcze na różnej grubości plasterki. Mogą one mieć od 1 do 7 mm grubości. Ponadto mamy także z robotem dołączoną końcówkę do ubijania białek, emulagacji, mieszania.  Również łatwo zrobimy z nim frytki, dzięki tarczy do cięcia ziemniaków. Przygotujemy przeciery z twardych składników.  Oczywiście zestaw posiada wyciskarkę do cytrusów, sokowirówkę do jabłek i marchwi. Jednak to nie koniec wszystkich funkcji, jakimi zaskoczy nas to urządzenie. Jest ich o wiele więcej. Poznamy je wszystkie z instrukcji obsługi.

Ponadto robot ten jest na tyle trwały i solidny, że jego postawa pozostaje nieruchoma nawet podczas wyrabiania ciasta. Jest to możliwe dzięki podstawie z specjalnymi przyssawkami. Nietłukący się dzbanek będzie nam służyć naprawdę przez wiele lat. Stal nierdzewna wykorzystywana do wykonywania ostrzy jest niezmienna przez wiele lat. Pozostaje ona odporna na tępienie naprawdę przez bardzo długo.

Specjalna kostrukcja robota pozwala również na jego łatwe mycie i czyszczenie. Na pewno szybko to docenisz!

Z tagami:

, , , , , ,


Podobne informacje: