Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Promocja na zlewozmywak Altair

To nieprawdopodobne, ale zlewozmywak granitowy Altair objęty został niesamowitą promocją, która obniża koszt jego zakupu znacząco. Cena 969 złotych została zastąpiona ceną 570 złotych. Za tak niską cenę otrzymujemy trwały, solidny i piękny zlewozmywak do szafki mającej co najmniej 45 cm albo do szafki narożnej. Sposób montażu tego zlewozmywaka to dobrze wyglądająca technika wpuszczania w blat. Marka Brenor zapewnia na ten zlewozmywak aż dziesięcioletnią gwarancję! Kupując ten model zlewozmywaka, mamy również satysfakcję wspierania dobrych polskich marek, produkujących w Polsce.

W zestawie do tego promocyjnego niezastąpionego elementu kuchni otrzymujemy: instrukcję montażu, szablon z kartonu do wycięcia otworu w blacie kuchennym, syfon z korkiem automatycznym, uchwyty montażowe.

Wspomnijmy również, czym charakteryzuje się ten zlewozmywak granitowy. Jest on odporny na wysoką temperaturę sięgającą nawet 230 stopni. Nie stanowi żadnych problemów utrzymanie go w nienagannej czystości. Dodatkowe zalety to dostosowanie tego zlewozmywaka do montażu młynka zlewozmywakowego, zwłaszcza modelu Tubo.

Z tagami:

, , , , ,


Podobne informacje: