Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Płyty indukcyjne Electrolux

Płyty indukcyjne łączą zalety płyt gazowych i elektrycznych. Posiadają one właściwie same zalety, trudno znaleźć w ich przypadku wady, które ograniczały inne urządzenia starszej kategorii. Gotuje się na nich szybko i bezpiecznie – to właściwie podstawowe informacje, jakie należy wiedzieć o tych elementach, które chętnie i często wybierane są do naszych kuchni.

W asortymencie firmy Electrolux można znaleźć co najmniej kilka modeli, które warte są naszej uwagi. Płyta indukcyjna EHD60020P to urządzenie, z którym zapomnisz o ryzyku oparzeń. Nie musisz również przejmować się, że mycie płyty będzie dla Ciebie nazbyt kłopotliwe. Najważniejsze informacja jest taka, że sfery gotowania takiej płyty nie nagrzewają się, co jest bardzo ważne, bo decyduje o bezpieczeństwie używania płyty. Ponadto producent pomyślał również o środowisku, nie tylko o tym, jak wykorzystać w urządzeniu najlepsze funkcje. Seria Zielona Linia, do której został zaliczony ten sprzęt, jest znakiem tego, że nie dołoży on kolejnych problemów naszemu i tak obolałemu środowisku.

Płyta elektryczna ma również dodatkowe, bardzo ważne funkcje. Na przykład automatyczny wyłącznik, który po określonym czasie pracy automatycznie kończy pracę płyty. Element ten nie posiada również żadnej wystającej ramy, ani wydrążeń w swojej strukturze, dzięki czemu można go niezwykle łatwo myć. Dodatkowo specjalny wskaźnik tej płyty ostrzega Cię przed jej dotknięciem, gdy jest jeszcze ciepła.

Bardzo ciekawie wygląda również płyta indukcyjna Infinite. Także pod względem funkcjonalności. Można na nią bez żadnego problemu postawić dużą, jak i małą patelnię. Powierzchnia tej płyty może być używana w całości. Nie ma ograniczeń pól, co jest dość ciekawym wyjściem. Technologia indukcyjna jest o tyle dobrze pomyślana, że można łatwo dzięki niej ustalać poziom temperatury płyty, ponadto ryzyko oparzeń jest zniwelowane w jego przypadku do minimum. Na stronie producenta można zobaczyć film, na którym pokazane jest jak działa nowoczesna płyta. Polecamy!

Z tagami:

, , , ,


Podobne informacje: