Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Oryginalne płytki na ścianę w kuchni

Planowanie kuchni samemu to wielka frajda, ale również duża odpowiedzialność. Jak połączyć bowiem nietypowe kolory, jak dopasować ściany do podłogi oraz do mebli? Jakie rozwiązania wybrać w szafkach kuchennych?

Zanim kupimy meble dobrze jest zrobić remont na ścianach. Dzisiaj chcielibyśmy polecić trzy kolekcje płytek Cerkolor.

Seria Juta zawiera w sobie propozycję interesujących jasnych płytek, które swoją aranżacją przypominają tkaniny z włókien naturalnych. Są one lekkie i małoagresywne w swoim designie. Producent poleca do jasnych płytek również profile i listwy narożne. Taka kolekcja będzie stanowiła piękne tło dla ciemnych mebli.

Inną stylistykę zapewniają płytki z linii Mocca, które tworzą ciekawe błyszczące wzory. Do stworzenia tego rodzaju płytej wykorzystano technikę sitodrukową oraz kalkę. Spójrzmy tylko na fotografię obok.

W kuchniach utrzymanych w stylu rustykalnym idealnie będą się sprawdzać płytki z linii weneckiej. Producent proponuje je wykorzystywać we wnętrzach, które mają kojarzyć się z dawnymi dworkami, domami z przeszłości. Stylizację tych płytek uzyskano stosując charakterystycznie zakończone brzegi, które sprawiają wrażenie wystrzępionych, trochę zniszczonych. Każda z płytek została pomalowana ręcznie, co czyni ją wyjątkowym dziełem sztuki. Takie podejście do zagadnienia aranżacji wnętrz zostało nagrodzone w konkursie „Perła ceramiki”. Spójrzmy na dół na fotografię prezentowaną na stronie producenta i przekonajmy się sami.

Z tagami:

, , , , ,


Podobne informacje: