Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Zmywarki Amica – pomyślą za Ciebie?

Każdy producent sprzętu dba o jego możliwie dobre zaprezentowanie. To z kolei uzależnione jest od faktycznego stanu danego produktu. Stąd sposób na sukces jest prosty – wyposażenie w dobre funkcje oraz dobra promocja. Nie zapominajmy także o konkurencyjnej cenie. Tę receptę na sukces w przypadku wielu produktów poznała  marka Amica.

W przeciwieństwie do innych producentów dba ona o cechy, które w sprzętach AGD grają pierwsze skrzypce. Przede wszystkim oferuje najlepszą możliwą klasę energetyczną. W przypadku piekarników i płyt do zabudowy jest to klasa A, gdy poszukujemy zmywarki, możemy z powodzeniem wymagać klasy AAA. Wybierając dlatego wszystkie ważne elementy do kuchni, mamy możliwość postawienia na cechy, które powinien posiadać każdy sprzęt.

Zmywarki do zabudowy Amica posiadają najwyższą klasę energetyczną – AAA, to już zostało napisane. Co należałoby napisać jeszcze? Niepowtarzalne możliwości zmywania gwarantuje system Aqua Spray, czyli trzy ramiona, z których każde obraca się w innym kierunku. Jak podkreśla producent woda wykorzystywana jest do zmywania w 100%. Pojedyncze strumienie nie konkurują ze sobą, przeciwnie – współpracują. Lepsze dotarcie do górnego kosza uzyskuje się dzięki dodatkowemu systemowi spryskiwania.

Z pewnością nie zalejemy sąsiadów oraz nie zniszczymy swojej kuchni dzięki systemowi Aqua Stop, który w chwili awarii, nie pozwala na wypływ wody poza urządzenie. Automatycznie odcina ją przy kranie. Jeśli nie lubimy ręcznego programowania urządzeń, także możemy być zadowoleni. Zmywarki marki Amica w programie Auto oceni stopień zabrudzenia naczyń i wybierze do ich mycia odpowiednie ustawienia. Zrobi to od razu po pierwszym płukaniu.

Z tagami:

, , , , ,


Podobne informacje: