Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej Franke

Znany producent zlewozmywaków oferuje nam-swoim klientom zlewozmywaki ze stali nierdzewnej. Zlewozmywaki Franke, bo o nich mowa, to szczyt elegancji i piękna. Warto mieć na uwadze właśnie ten wybór. Polecamy sprawdzone produkty.

Jednym z nich jest Franke Miss MSX/MSL 620, który jest wygodnym produktem mającym dwie duże komory. Zmywanie w nim to czysta przyjemność. Wykonany on jest ze stali szlachetnej chromoniklowej, która jest jednocześnie bardzo odporna i trwała, jak również ładna. Nie musimy się bać, że taki element pokryje się rdzą. Nie ma też strachu, że wysokie temperatury rzędu 550 stopni zaszkodzą mu w jakikolwiek sposób. Warto zauważyć, że tak wysokich temperatur właściwie nie spotyka się w kuchni.

Oba zlewozmywaki można nabyć w dwóch kolorach: lnu albo jedwabiu. Jeśli mowa o materiale, z którego wykonany jest zlewozmywak warto zaznaczyć, że jest on proekologiczny. Można go bez większych problemów spalać w spalarniach bez obawy, że zatruje on środowisko. Nie zmienia on swojej barwy pod wpływem użytkowania. Jest odporny na wszystkie czynniki (kwasy i zasady) używane w kuchni.

Innym, jednak tym razem mniejszym zlewozmywakiem, jest ten wykonany ze stali nierdzewnej, ale będący tylko produktem o jednej komorze, jest model MSX/MSL 611. Polecamy właśnie ten zlewozmywak do małych kuchni.

W wyposażeniu zlewozmywaków Franke Miss znajdziemy: deskę kuchenną (drewnianą), którą wystarczy nałożyć na zlewozmywak, by zwiększyć powierzchnię blatu, na którym pracujemy podczas przygotowywania posiłków. Jest to bardzo duże udogodnienie, zwłaszcza wtedy, kiedy posiadamy niewielką kuchnię. Dodatkowo kupując ten zlewozmywak, otrzymujemy wkładkę (ociekacz) wykonaną z tworzywa w kolorze białym. Poza tym możemy także korzystać z koszyka, który z kolei dodawany jest do wyposażenia w kolorze stali szlachetnej.

Z tagami:

, ,


Podobne informacje: