Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Piekarnik parowy – tego jeszcze nie było!

Producent Siemens znany z oferowania wielu nowoczesnych rozwiązań w naszych kuchniach tym razem przedstawia całkiem nowy piekarnik, który pozwana piec na parze. Jest on w stanie pracować dla nas w różnych temperaturach, na przykład: 60, 70, 80, 90, 100. Elektroniczna regulacja dopływu wody oraz temperatury gotowania to duże udogodnienie dla początkujących pań domu. Urządzenie może być również sterowane w sposób sensorowy.

Programowanie czasowe daje nam informacje o postępie pieczenia, wskazując na aktualny jego czas. Produkt ten nie stanowi zagrożenia w domu, w którym przebywają małe dzieci. Ma on bowiem również zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci.

Piekarnik ma dwadzieścia sześć litrów. Ma on powierzchnię wewnętrzną wykonaną ze stali nierdzewnej. Ponad to co zostało napisane, urządzenie posiada również pojemnik na wodę.

Model, który tutaj przedstawiliśmy znajduje się w ofercie marki Siemens pod symbolem HB24D561. Polecamy ten wybór dla wszystkich, którzy na uwadze mają potrzebę zdrowego odżywiania.

Z tagami:

, ,


Podobne informacje: