Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Połączmy dwa urządzenia

Piekarnik, którym połączymy dwie funkcje i dwie możliwości, które dotychczas były charakterystyczne dla dwóch różnych produktów przede wszystkim będzie niezwykle praktyczny, ale zaoszczędzi również dla nas znaczną ilość miejsca w kuchni. Po co kupować dwa sprzęty, kiedy wystarczy kupić jeden i cieszyć się z jego użytkowania na dwóch różnych poziomach? Taki właśnie jest piekarnik z mikrofalówką.

Model piekarnika Siemens HB84K550 posiada w swoim rozbudowanym planie funkcjonalności cztery sposoby grzania: gór, dół, grzanie gorącym powietrzem, trzy poziomy grilla, grill z cyrkulacją powietrza. Pięć poziomów mikrofali działać może o mocy 9000 W. Pojemność piekarnika wynosi 42 litry.

O pięknym wyglądzie piekarnika decyduje między innymi fakt, że posiada on chowane pokrętła. Cyfrowy wyświetlacz czasu i timer. System czyszczenia ecoClean, który sam rozkłada zgromadzone w piekarniku zanieczyszczenia nie doprowadza do wytworzenia nieprzyjemnego zapachu. Tytanowa powierzchnia piekarnika sprawia, że jego długie użytkowanie nie pozostawia na nim żadnych śladów. Trzyprogramowe programowanie ma duże znaczenie w komfortowym użytkowaniu tego urządzenia.

Wykorzystuj je jako piekarnik i jako kuchenkę mikrofalową. Polecamy ten wybór.

Z tagami:

, , , , ,


Podobne informacje: