Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Szybko zagotuj wodę

Zazwyczaj można wymienić jednym tchem kilka wad  niektórych czajników elektrycznych – brak możliwości gotowania małej ilości wody,  brak odpowiednich zabezpieczeń, toporny wygląd i długie zagotowywanie się wody. Model czajnika elektrycznego Zelmer 17Z010 Inox takich minusów nie ma. Nie znaczy to jednak, że nie ma ich wcale. Ma – głośno pracuje, co może niektórym przeszkadzać.  Co poza tym?

Poza tym to ma właściwie same zalety. Cały wykonany jest ze stali nierdzewnej, co czyni go odpowiednim do postawienia w nowoczesnej kuchni. Jego pojemność jest równa 1,7 litra, co pozwala za jednym razem przygotować dużo gorących napojów. Jednak duża pojemność nie ma odbicia w topornym wyglądzie. Czajnik jest zgrabny i wygodny w użyciu. Lampka kontrolna daje komunikaty, czy urządzenie jest włączone, czy nie.

Urządzenie te posiada dwa ważne zabezpieczenia: czujnik, który wyłącza czajnik po zagotowaniu wody oraz zabezpieczenie przed włączeniem urządzenia bez wody. Z czajnikiem Zelmer nie będziemy narzekać na osadzający się kamień w postaci wapnia. To również tak zwany model bezgrzałkowy.

Z tagami:

, ,


Podobne informacje: