Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Grillowanie na bieżąco

Grillować można nawet wtedy, kiedy wydawać by się mogło, że to nie przystoi. Można zrobić z tego jeden z lepszych, ciekawszych punktów imprezy. Każdy z gości na pewno na długo zapamięta takie spotkanie. Co równie ważne będzie ono odbywać się małym kosztem.

Polecamy produkt, który można znaleźć w ofercie marki Tefal. Producent znany ze swoich doskonałych patelni oferuje również gościom inne produkty: Raclette Simply Invents to urządzenie do mięs, deserów i warzyw. Jak podkreśla producent: wystarczy postawić na stół i bawić się z gośćmi.

Urządzenie składa się z ośmiu patelni o nieprzywieralnej powłoce. Na naszą wygodę wpływa możliwość przechowywania patelni pod spodem podstawy. Górna płyta z kolei posiada wskaźnik ThermoSpot, który pozwala na kontrolowanie stanu nagrzania płyty oraz optymalne przygotowywanie posiłków na niej.

Ważne jest również to, że obudowa i uchwyty płyty są izolowane termicznie. Wszystko po to, by nie móc się oparzyć, by użytkowanie tego urządzenia było wyjątkowo bezpieczne.

Z tagami:

, , ,