Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Noże, których na pewno nie zamienisz na inne

Krojenie, siekanie oraz obieranie to czynności, które zajmują nam w kuchni najwięcej czasu. Noże spoczywają w dłoni każdego kucharza przez większą część procesu przygotowywania posiłków. Nie ma się więc czemu dziwić, że właśnie te elementy są uważane za bardzo ważne w kuchni. Wybieramy je dlatego wśród dobrych propozycji od znanych producentów. Jedną z nich chcielibyśmy dzisiaj polecić.

Telezakupy Mango w telewizyjnych reklamówkach oraz na swojej stronie www zachęcają do zakupy zestawu Contour Pro Kines. Profesjonalny zestaw noży zawiera: noże do krojenia warzyw, mięs oraz chleba. Raczka z kauczuku pozwala na komfortowe trzymanie narzędzi pracy. Nie ma nawet problemu, gdy chwytamy je mokrą ręką. Noże na pewno nam się z niej nie wyślizgną. Możemy mieć taką pewność, gdy bliżej przyjrzymy się konstrukcji tych elementów. Uchwyt jest wyższy, dzięki czemu mamy zagwarantowane to, że na pewno nie wyślizgnie nam się on z dłoni. Noże są bardzo wygodne podczas nawet długotrwałego użytkowania.

Sposób ostrzenia noży – w lodzie oraz w oleju – przebiega w ten sposób, by mogły one być poddawane wysokim temperaturom. Kroimy ześlizgując się na produkty spożywcze, nie uciskamy ich. Dzięki temu chleb nie zostaje zgnieciony. Nie niszczymy również naturalnych właściwości roślin.

Więcej szczegółów poznamy na stronię Mango.

Z tagami:

, , ,


Podobne informacje: