Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Uchwyć kieliszek

Meble okazały się mało funkcjonalne? Potrzebujesz więcej półek w swoich kuchennych szafkach? Problem zbyt dużych odstępów między półkami może być całkowicie inaczej rozwiązany niż to bywało dotychczas. Nie musisz montować dodatkowych półek. By zapobiec pojawianiu się niewykorzystanej przestrzeni, możesz zdecydować się na specjalne uchwyty do kieliszków. Pozwolą one na zagospodarowanie miejsca na górze półek. Nie musisz ustawiać naczyń piętrowo, ale wykorzystać to rozwiązanie.

Co dokładnie należąłoby zrobić? Przede wszystkim kupić uchwyty do kieliszków. Znajdziemy je w kilku sklepach: stacjonarnych, jak i internetowych. Oferta wyśwetli nam się również po wpisaniu odpowiedniej frazy w wyszukiwarce GOOGLE.

Uchwyty tego typu mogą być wykonane z różnych materiałów. Dostępne są w różnych kolorach: chromu, mosiądzu, patyny, satyny i innych. Elementy takie różnią się również wymiarami.

Zamontowanie takich uchwytów nie jest trudne. Wystarczy zrobić małe dziurki w jednej z półek, by już za chwile w typowo barowy sposób przymocować swoje kieliszki. W naszym domu przydadzą się co najmniej dwa uchwyty – do kieliszków do białego i czerwonego wina.

Z tagami:

, , , ,


Podobne informacje: