Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Ceramika emaliowana od TVS

Naczynia kuchenne oraz garnki decydują w wielu przypadkach o tym, w jaki sposób będą przygotowywane nasze posiłki, jaki efekt da nam czasami wielogodzinne stanie nad kuchenką gazową. Z tego też powodu nie warto inwestować w słabe jakościowo rozwiązania, ponieważ oszczędność tego typu na pewno nie wyjdzie nam na dobre. Co dzisiaj proponujemy?

Proponujemy wybór patelni ceramicznej emaliowanej Spices 28 centymetrów. Jest to wybór o wszystkich wyznacznikach doskonałości. Wykonany został z materiałów odpornych na wysokie temperatury oraz w pełni higienicznych. Patelnię z zewnątrz pokryto brązową emalią porcelanową, a wewnątrz powłoką nieprzywieralną.

Patelnia ta jest naprawdę wytrzymała! Będzie doskonale sprawdzać się w podgrzewaniu potraw w temperaturze równej nawet 450 stopni C. Dla porówniania tradycyjne patelnie wartość tę mają wyznaczoną na góra 260 stopni. Nikt chyba nie zaprzeczy higienie, jaką zapewniają te patelnie. Ich trwałość i ekologiczność decyduje o ich wysokich walorach.

Ponadto dietetyczność i antybakteryjność powłok ma duże znaczenie podczas przygotowywania potraw. Ich wpływ na smak potraw jest znaczący.

Na patelnię, by ją mieć, należy wydać 168 złotych.

Z tagami:

, , , , , ,


Podobne informacje: