Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Wygodne przechowywanie

Systemy ułatwiające przechowywanie produktów spożywczych oraz naczyń w kuchni cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że utrzymywanie porządku w kuchni stanowi nie lada wyzwanie. Trudno ułożyć wszystko tak, by wszystko było pod ręką, by można było zawsze po daną rzecz sięgnąć. Przecież musi być coś z tyłu, dalej ułożone, trochę ukryte. Na pewno musi?

Nie musi. Możemy przecież skorzystać z oferty, jaką proponuje sklep Ikea, na przykład zdecydować się na produkt znany pod nazwą – Rationel. Jest to karuzela do narożnej szafki ściennej, którą kupimy w cenie jedynych 140 złotych. Jej główne zalety to dwa kółka obrotowe, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie miejsca w szafie. Zapewniają one niezwykle łatwy dostęp do wglądu naszych szafek. Półki z hartowanego szkła o regulowanej wysokości pozwolą w sposób idealny dopasować produkt właśnie do naszych potrzeb.

Rura wykonana jest ze stali galwanizowanej, nóżki i wzmocnienia z tworzywa acetalowego, a płyta górna po prostu z tektury.

Zakupiony produkt trzeba samodzielnie zmontować. Producent IKEA służy jednak pomocą również w tym względzie.

Z tagami:

, , , , ,


Podobne informacje: