Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Chodnik w kuchni?

Jak to jest z podłogami w kuchni?  Na pewno praktycznym aranżacyjnym wyborem jest zaplanowanie w tym miejscu ceramiki pod postacią płytek, którą niezwykle prosto się zmywa oraz utrzymuje w czystości. Jest to wybór, który podejmujemy najczęściej.

Zdecydowanie się na niego nie należy do najtańszych. Bywa, że wybór ten zastępowany jest wykładziną, która w swojej strukturze oraz właściwościach może przypominać płytki. Jej mycie nie stanowi problemu, wylanie się na nią czegoś, nie brudzi jej w trwały sposób.

Co jednak powiedzielibyśmy na chodnik w kuchni? Czy jest to równie dobre rozwiązanie? Propozycje takie znajdziemy na popularnych aukcjach internetowych. Ilość kupionych egzemplarzy wskazuje na to, że jest popyt na takie produkty.

Czym się one charakteryzują? Wykonanie z polipropelynu sprawia, że produkt ten jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Bardzo łatwo się go czyści. Wystarczy trochę wody, płyn (chociażby do mycia naczyń) i ściereczka. Dobre produkty nie elektryzują się, nie łapiąc różnego typu brudu. Dywaniki takie niekiedy można nawet prać w pralkach. Zanim jednak się na to zdecydujemy należy przeczytać wskazówki producenta dotyczące tej kwestii.

Z tagami:

, , ,