Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Przezroczysty czajnik

Czy widziałaś kiedyś szklany czajnik elektryczny z obrotową podstawą? Czy wiesz, jakie korzyści kryje za sobą funkcja podtrzymywania temperatury? Tak przedstawia się czajnik Manta MM555. Wyróżnia go niezwykły design, połączenie szkła, metalu i plastiku. Jednak to nie wszystko. Pozwala on w prosty sposób obserwować, jak zachowuje się wrząca woda. Nudny widok? Wcale nie!

Wyobraź sobie, że każdego ranka, kiedy wstajesz, głośno ziewając, robisz sobie herbatę i…obserwujesz niezwykły proces podgrzewania wody. Zaobserwujesz, że proces wrzenia zaczyna się na dole pojemnika. Małe bąbelki zanim ogarną cały czajnik przenikają do zimnej wody, w której znikają. Moment ten usłyszymy jako szum, ale z nowym czajnikiem również zobaczymy. Zaobserwujemy moment, kiedy w całym czajniku powstają duże bąble pary i zaczyna się wrzenie.

Jak przedstawiają się pozostałe cechy urządzenia? Kryje ono 1,7 litrowy pojemnik na wodę, z wygodnym wskaźnikiem poziomu wody. Specjalny filtr antywapniowy nie pozwala na osadzanie się kamienia na brzegach i ściankach urządzenia. Obudowa czajnika wykonana jest ze szkła hartowanego, a podstawa ze stali nierdzewnej. Specjalna ochrona przed przegrzaniem decyduje o bezpieczeństwie korzystania z urządzenia.

Z tagami:

, ,


Podobne informacje: