Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Oryginalny zlew granitowy Sagitta

Zlew granitowy SagittaPolski producent zlewozmywaków granitowych, firma Brenor w czekaniu na nadchodzące dużymi chodami Mistrzostwa Europy 2012 przygotował prawdziwy „klejnot” dla fanów piły nożnej. Parę miesięcy temu wprowadził zlewozmywak Sagitta, którego postać stylizowana była na układ boiska do gry w piłkę. Na krótszych końcach zaznaczone są bramki a po ociekaczu „toczy” się futbolówka. Efekt jest naprawdę fenomenalny więc swobodnie można podejrzewać, że zlewozmywak ten zagości w domu niejednego fana nie tylko futbolu lecz  także w kuchniach wielu entuzjastów innych sportów.

Zlew granitowy Sagitta stworzony jest z połączenia zmielonych pisków granitowych z żywicami akrylowymi, co ręczy jego gustowny design oraz solidność na długie lata.

Zlew granitowy Sagitta jest już w sieci sklepów internetowych firmy Promar.

sagitta rysunek zlewu

Zlewozmywaki prócz tego, że są niezbędnym i niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni mogą także pełnić rolę ozdoby, jeśli tylko dobierzemy go umiejętnie do mebli i ścian oraz wkomponujemy odpowiednie dodatki. Tę drugą funkcję pełnią zwłaszcza eleganckie zlewozmywaki granitowe, które można dopasować kolorystycznie do wystroju wnętrza oraz efektowne i praktyczne zlewozmywaki narożne.

Aktualizacja 2016 – model został wycofany z produkcji.

Z tagami:

,


Podobne informacje: