Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Zlewozmywak Eridianus – zlew granitowy półtorakomorowy

Zlewozmywak, którego smukłość kształtu, prostota konstrukcji, nowoczesność linii, kapitalnie splata się z wymogami współczesnego wyposażenia zarówno w   zmodernizowanej , jak i tradycyjnej kuchni. Pomysł konstruktora umieszczenia w centralnym prostokątnym obrysie    kolejno większego  i symetrycznie umieszczonego obok mniejszego prostokąta komór, podnosi i tak wyjątkowe walory atrakcyjnej –  rzadko spotykanej – formy przestrzennej tego 1.5 – komorowego zlewozmywaka. Nietypowe wykształcenia  płaszczyzny  ociekacza dodają Eridianusowi szczególnego uroku. Staranność wykonania i granitowy – a zarazem polski – rodowód stanowią solidną  rekomendację wieloletniego niezawodnego użytkowania. Odporny na wszelkie uszkodzenia.  Dodatkowy atut stanowi łatwość podłączenia zmywarki.
Znaczny upust ceny  w promocji nie pozostaje bez wpływu  na wzrost  zainteresowania Eridianusem  nie tylko   przez doceniających walory estetyczne wyrobu Klientów,  !   To po prostu dobry polski zlewozmywak granitowy.

Kuchnia jest niezwykle ważnym, o ile nie najważniejszym pomieszczeniem w całym domu. Codziennie spędzamy w kuchni mnóstwo czasu wprowadzając w życie coraz to nowe eksperymenty kulinarne, przyrządzając rozmaite dania i spożywając je razem z rodziną. To pomieszczenie zasługuje na odpowiedni, ciepły klimat a przede wszystkim musi być kompleksowo wyposażone. Wszystkie nasze  zlewozmywaki

Z tagami:

, ,


Podobne informacje: